Siemens Çamaşır Makinamın İkinci Defa Kapağı Açılmadı!

Hamdiye D. |

Siemens çamaşır makinamın bir ay ara ile ikinci defa kapısı açılmadı. Servisi aradığımızda bir gün sonrasına randevu verebileceklerini söylediler. İçinde o gün mutlaka çıkması gereken çok önemli çamaşır olmasını söylememize rağmen bu konuda hiçbir şekilde yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Ayrıca ilk gelişlerinde yumuşatıcıyı önceden alma sorunu olduğunu da iletmiştik, tamir ettiklerini söylediler. Ancak bu konuda da olumlu bir gelişme yaşanmadı. Yani ilk arızada gelen servis yumuşatıcı sorununu çözmeden ve kapı sorununa da geçici bir çözüm ile paralarını alıp gittiler. İkinci arızadan sonra bizim için çok önemli bir zamanda güya 7/24 hizmet veren servis tarafından yüz üstü bırakıldık.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Kapak-Menteşe-Mandal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamdiye D.
  22 Eylül
  23:03

  Bu gün makinamın kapağı tekrar arıza yaptı. Çağırdığımız servis 600 TL gibi bir maliyetle kapağı tekrar değiştirmeleri gerektiğini söyledi. Keşke 1 sene idare edebilseydik. Anlaşılan yeni bir çamaşır makinası almak durumundayız. Ancak bu sefer Siemens olmayacak...

 • 20 Kasım
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi