19 Ekim 2013

Siemens Buzdolabım Sürekli Arızalanıyor!

Siemens marka 01-KD40NA73NE/07.8906 seri nolu buzdolabı almış olduğum tarihten bu yana defalarca arızalı yapmış ve servis tarafından onarımı-kontrolü yapılmış olmasına rağmen, randımanlı kullanıma elverişli olamamıştır. Son olarak 16.10.13 tarihinde (Kurban Bayramı 2. günü) cihaza enerji gelmediğinden ve servis çağrılmıştır servis yaptığı tespit neticesinde, elektronik bir kartın değişmesi gerektiğini ve en erken 23.10.13 tarihinde temin edilebileceği bilgisini vermiştir.

Ancak bir evin temel ihtiyacı olan buzdolabının, bozularak kullanılamayacak hale gelmesi hem beni mağdur durumda bırakmış, hemde Siemens'e olan güvenimi sarsmıştır. Mağduriyetimin ivedilikle giderilmesini rica ediyorum.

Aykut 291 Okunma

Cevaplar

  • Aykut'un Teşekkür Mesajı09 Aralık 2013

    Gerekli işlemler sonucunda cihazın arızalı olduğu tespit edilip değişimi yapılmıştır.

  • Aykut21 Ekim 2013

    Başvurum neticesinde, sonuç olarak değişen hiç birşey olmamıştır. Buzdolabında bulunan tüm yiyeceklerin nerdeyse tamamı bozulmuş ve çöpe atılmıştır. Yaklaşık bir haftadır, sorun yaşamamak maksadı ile kalitesine güvenerek, diğer markalara nazaran fazla ödeyerek aldığım Siemens marka buzdolabım çalışmamaktadır. Mağduriyetimin giderilmesini ve söz konusu buzdolabının firma tarasından geri alınmasını talep ediyorum.

  • Siemens Temsilcisi19 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön