Siemens Bulaşıkları Kirli Çıkarıyorlar!

İlhan İ. |

13. 12. 12 de aldığım Siemens sn25m231trmodel bulaşık makinemiz 2 aydır bulaşıkları kirli çıkarmakta ve içinde deterjan artıkları kalmaktaydı. 16. 9. 2014 tarihinde servis istedik gelen servis filtrenin ve fiskiyelerin kirli olduğunu ve Bolu suyunun sertliğinin makineye uygun olmadığını şu için belediyeyle görüşüp makinenin şartlarına uygun suyu belediyeden istememiz gerektiğini söyledi. Dünya markası olan ve reklamlarında en iyi olduğunu ifade eden bir firmanın makinesinin bu şekilde çalışmaması gerekir. Aynı zamanda servisinin de kaba suçlayan değil kibar olması gerekir. Bu şikayetlerimi mail yoluyla şikayet ettiğimde müşteri hizmetleri de benzer tavır sergiledi makinede aynı problem devam ediyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan İ.
  14 Ekim
  10:51

  benim açımdan bulaşık makinasının daha az su ile bulaşık yıkaması değil çıktığında kullanabileceğim özellikte olmasıdır.Son gönderilen servis elemanının yaklaşımından çok memnunum.

 • 08 Ekim
  10:34

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi