26 Mart 2013

Siemens Bulaşık Makinesinden Memnun Değilim!

2-3 ay kadar önce Siemens marka bulaşık makinesi aldım. bulaşıklarım lekeli çıkıyor, kaşıklar yapış yapış ve lekeli çıkıyor cam bardaklarım çiziliyor, üstelik kurutulmamış ve ıslak çıkıyor üstelik de bardaklarım da koku oluyor. Kaşık ve bardaklarımı servis yapmadan önce mutlaka kontrol etmek zorunda kalıyorum. 2 defa servis çağırdım.

Bana bulaşık mak deterjanı markası ve daha kaliteli cam tabak ve bardak kullanmamı bunların çizilebileceğini önerdi. 20 yıldır başka bir marka kullandım asla bu tarz bir problem yaşamadım. bu makinede ciddi bir dizayn eksikliği var. kaşık çatal rafı ile bardak tabak rafı arasında su püskürten pervane olmadığı için üst taraftaki bulaşıklar iyi yıkanmıyor.

Nebiye 521 Okunma

Cevaplar

  • Nebiye27 Mart 2013

    kaşıkların 2 raf altındaki su püskürten pervane doğal olarak kaşıkları temizlemek için yeterli olmuyor. ayrıca ekonomik olsun diye 1 pervane diğer pervane çalışırken devreye girmediği için kaşık ve çatallar makinenin tavanından geri süzülen suyla temizlenmeye çalışıyor. kaşık çatal rafının delikleri çok sık suyun kaşıklara yeteri kadar ulaşmasını da engelliyor. O raf alandan kazanmak için isabetli düşünülmüş fakat ona uygun şekilde fıskiye düşünülemediği için amacına ulaşmamış. bu durumda çatal kaşık rafı tamamen tüketiciyi kandırmak için koyulmuş bir aparat oluyor. insanlar o rafa aldanıp alıyor fakat ne bilsin ki o raftakileri temizlemek için gerekli düzenek eksik.

  • Siemens Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön