30 Nisan 2013

Siemens Bulaşık Makinesi Kusurlu Çıktı Ücretli Değişim Yapıyorlar!

Yaklaşık bir ay sonra evlenecek olmam nedeniyle çeyiz alışverişlerine ödeme rahatlığı olması açısından önceki yıllarda başlamış ve makineyi kutusuyla muhafaza ederek hiç açmamıştık. Siemens bulaşık makinemizi kurulum için servise açtırdığımız da ortada bir göçük gördük ve bunun ücret karşılığında değiştirilebileceğini söylediler.

Garanti bozulmasın diye açmadığımız bir makinenin arızasında üzerinden vakit geçtiği için garantiden faydalanamamak nasıl bir çelişkidir? müşteri hizmetlerinin laubali , tamir bedelinde lütufmuş gibi &50 iskonto teklif eden tavrı da cabası.

Muhittin 167 Okunma

Cevaplar

  • Muhittin 30 Nisan 2013

    Daha önce yapmış olduğum açılmamış makinenin kurulumunda gördüğümüz kapaktaki göçüğün giderilmesini makine 'kutusu açılmadan' bir süre beklediği için yapmayan Siemens yazmış olduğum şikayetle ilgileneceğini bildirmiş ancak son derece uzlaşmadan uzak, ukala bir tavır çözümsüzlüklerini yineleyerek telefonu kapatmışlardır. Siemens tüketicisine orantısız güç uygulamaktadır, kutudan o şekilde çıkan bir ürünün sorumluluğunu tüketiciye yüklemekte, sıfır makine arızasını üstlenmemekte hiç bir şekilde müşteri memnuniyetine özen göstermemektedir. Kesinlikle bu yaşadıklarım tüm tüketicilerin aklında bulunsun bu işin peşini de kesinlikle bırakmayacağım hukuki açıdan hakkımı sonuna kadar arayacağım. .

  • Siemens Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön