08 Aralık 2015

Siemens Bulaşık Makinesi Fairy Tableti Almıyor!

Siemens bulaşık makinesini 9 aydır Fairy platinium tableti makinenin kapağındaki deterjan gözüne koyarak kullanıyoruz. Şimdiye kadar yıkayan makine dün yıkamaz oldu. Deterjan gözü açılıyor. Tablet makinenin içine düşüyor. Ancak erimemiş halde içinde duruyordu. Servis çağırdık. Makinede sorun yok tableti makinenin altına atın daha iyi sonuç alırsınız dedi. 35 TL servis ücreti aldı. Servis kağıdına da Cihaz normal, müşterimize deterjan hakkında bilgi verildi yazdı. Cihaz normalse 9 aydır aldığı deterjanı niye almaz oldu? Tableti deterjan gözüne değil makinenin içine atacaksak bu göz niye var ve bu bir makine arızası değil mi?

Osman 926 Okunma

Cevaplar

  • Osman 08 Aralık 2015

    Müşteri İlişkileri Yetkilisi aradı. Servisin baktığını makinede arıza olmadığını o yüzden servis ücretini iade edemeyeceklerini söyledi. Sorum şu: makine normalse deterjan bölmesi neden gerektiği gibi açılmıyor ve deterjan erimiyor, çözünmüyor? Kullanım kitapçığında ne yazıyorsa aynen uyguladım. Deterjan hakkında bilgi vermesi için 35 TL'lik servise ihtiyacım yok. Ücreti iade edin ve arızayı giderin.

  • Siemens Temsilcisi08 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön