Siemens Bulaşık Makinesi Arızası!

Nazlı İpek Ö. |

Siemens markasına ait bulaşık makinem musluk ışığını yaktı servis geldi makineyi götürdüler düzeldi diye geldi. Aynı şey tekrar oldu tekrar gitti denedik sorun yok dediler yine aynı şey 4 aylık makinem sorunsuz çalışıyordu bu hatayı 3 seferdir veriyor. 7 sene garanti altında ama sorun çözülmüyor tesisatınız ile ilgili deniliyor ama makinem 4 ay sorunsuz çalışırken nasıl şimdi tesisattan dolayı denebiliniyor. Makinem yine aynı hatayı veriyor. Makinemin yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazlı İpek Ö.
  17 Haziran
  10:24

  Siemens bulaşık makinemin değişimini talep etmeme rağmen üçüncü kez fabrikaya götürülmek isteniyor ürünümün arızası düzelmiyot her yıkamada musluk ışığı göstergesi çıkıyor. Ayrıca ürünüm 2 kez fabrikaya gitti ve üst tablası açıldığı için hafif aşınma izleri mevcut ürünümün değişimini talep ediyorum servis çözüm bulamadığı ürünün değişimini sağlamalı gerekli işlemleri lütfen yapınız 4 aylık makinem 2 aydır servise gidip geliyor çözümde yok fabrikada hata vermediğini söylüyorlar ancak 4 ay sorunsuz çalışırken şimdi evin tesisatindandır deniliyor. Yeterince beklediğimi düşünüyorum artık lütfen ürünün yenisi ile makineyi değiştiriniz

 • Nazlı İpek Ö.
  16 Haziran
  15:59

  Sorunum çözülmemiştir.

 • 15 Haziran
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi