04 Mayıs 2016

Siemens Bulaşık Makinesi Arıza...

3 yıl önce almış olduğum Siemens sn26m832tr model bulaşık makinesi, ekim 2015'de garantisi dolduktan sonra dökülmeye başladı. Garanti dolmadan önce 3 veya 4 kez e30 diye bir hatası verdi. Alta su kaçırdığı ve suyun temizliği yapıldı, makine tekrar normal çalıştırıldı. Ancak, garanti dolduktan sonra tekrar aynı hatayı verdi. Servis makineyi alarak bakıma getirdi. Motorunun arızalandığı ve değişmesi gerektiği söylendi. Hiçbir itirazda bulunmayarak, yaklaşık 270 TL. ' masrafı ödedim. Ancak e30 hatası yerine tekrarladı. Servis yine suyu temizledi, ücretini aldı ve gitti. 1 ay sonra aynı hata yine geldi. Tekrar servise götürülen makinanın, yıkama bölümü alt tabanının su sızdırdığı ve bu sebeple de beynin bozulduğu, değişmeleri gerektiğini söylediler. Ücret olarak 510 TL. Müşteri hizmetlerini aradığımda ücretin yarısını karşılayacaklarını, söylediler. Şimdi soruyorum, hata bende mi?

Muhammet 1.418 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 04 Mayıs 2016

    Evet müşteri hizmetleriniz hemen beni aradı, ancak sistemde genel müdürlüğümüz tarafından konu ile ilgili tarafıma dönüş yapıldığının görüldüğü ve masrafın yarısını kabul etmeniz durumunda bulaşık makinesinin tamir edileceği hususunun tekrar dile getirmek için arandığım söylendi. Bende bir sizin hatanızdan kaynaklandığı için 1 kuruş dahi ödeme yapmam diyerek görüşmeyi tamamladım. Benim için Siemens markası bitmiştir. O makinayı yakarım, sıfır makine alırım yine de o parayı ödemem.

  • Siemens Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön