26 Kasım 2014

Siemens Bulaşık Makinesi 2. Kalite Çıktı.

Yaklaşık bir yıl önce Siemens Çerkezköy fabrikasından orada çalışan personeliniz aracılığıyla bulaşık makinesi aldım. Aldığım makine 2. kalite çıktı ve tamamen press yapılacak ürün olduğu yetkili servis tarafından belirtildi.

Hem Siemens hem de çalışanınız tarafından mağdur edildim. Bunu defalarca belirtmeme rağmen hiçbir şekilde iyi niyetle karşılanmadığım gibi yapılan telefon görüşmelerinde 1508 TL ödeyerek aldığım ürünü bizzat kendimin bu hale getirmiş olduğum dile getirildi.

Kurumsal bir yapıya sahip olan Siemens'in ürününün arkasında durmaması ve beni bu şekilde mağdur etmesi çok üzücü. Ürünü iade alıp paramı geri vermeniz ya da aynı değerde bir bulaşık makine ile değiştirilmesi.

Ercan 1.014 Okunma

Cevaplar

 • Ercan 17 Ağustos 2017

  Kimse aramadı ve hatta sorunumu kimse çözmedi. Yine kendim gittim parasını vererek yeni Beko marka makine aldım. Ve zaman içinde elimdeki bütün ürünlerinizi de çıkartacağım. Ve kimselere sizleri önermeyeceğim. Mensubu olduğum bankada da firmanız hakkında şikayet ve görüş yazarak mağdur ettiğinizi herkesle paylaşacağım. Yazıklar olsun sizin gibi müşterilerini kazıklayan firmalara.

 • Ercan 02 Aralık 2014

  Sorun yaşayan ve sıkıntı çeken benim. Ürününün arkasında duymayıp üstüne suçlu gösterilen benim. Kurumsal kimliği olan fakat bunu benimsememiş ve bunun ne anlama gelmeyen yetkililere ve çalışanlara sahip olan sizisiniz. Buna rağmen sizinle yine ben irtibata geçicem.Ben sizin peşinizde koşucam. Belli ki firmanız bu ürünü hiçbir şekilde kabul etmiyecek. Bu yüzden artık şikayetlerimi tüm sosyal medya üzerinden yapıcam. Bütün çevrem ve ulaşabiliğim tüm kişilere çok uluslu kurumsal firmanınızın aslında diğer markalardan bir farkının olmadığını dile getiricem.

 • Ercan 02 Aralık 2014

  Arayan yetkili ürüne kendimin zarar verdiğini ileri sürdü.Evimde bu makine dışında siemens buzdolabı ve bocsh fırın var..fakat bu şekilde bir sorumsuzlukla karşılacağımı bilseydim asla almazdım bu ürünleride..şimdi ki korkum buzdolabı yda fırın bozulursa yine hatayı bana yıkmaya çalışıp hiçbir şekilde ürünlerinin arkalarında durmayacak olmaları.

 • Siemens Temsilcisi26 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön