31 Ocak 2014

Siemens Bulaşık Makinem Temiz Yıkamıyor.

Evimize aldığımız beyaz eşyalardan Siemens SN56N596 çamaşır makinesi kurulum yapıldığı ekim ayından beri bulaşıkları çizmekte ve pis bırakmakta idi. Zamanla geçer dedik ancak geçmedi. 3 ay sonra 17.01.2014 tarihinde servis çağırdık ve sadece fiskiyeyi değiştirdiler. Mevcut sorunun devam etmesi üzerine 23.01.2014 tarihinde tekrar servis çağırdık. Bu seferde yıkama motorunun suyu tazyikli basmadığı, pompa motorunun sesli çalıştığı ve kirli suyu çekmediği, tuz kutusunun değişmesi gerektiği tespit edildi. Ayıplı malın değişimini istediğimizde insani saf yerine koyarcasına bu değişimin 1 ay içinde yapılabileceğini söylediler. Avukat olarak tüm hukuki haklarımı kullanacağım.

Burak 657 Okunma

Cevaplar

  • Burak12 Şubat 2014

    Makinanın arızalı olduğu gelen ekiplerin tespiti ile sabit iken, tuz problemi olduğunu ileri sürüp boş bir referans bardağı verdiler ancak referans bardağının hali içler acısı malesef. 3 aylık makine bozuk ve aldığımız onlarca ürünü mahvetti! hem çiziyor hem leke bırakıyor sonuç ise kocaman sıfır!

  • Siemens Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön