06 Şubat 2014

Siemens Bulaşık Makinem Eşyalara Zarar Veriyor.

Nisan 2011 tarihinde Siemens SD6P1S (SN26M882EU) model bulaşık makinesi satın aldım. Makineyi kullanmaya başladığımızdan itibaren 2 kere temizlememe (matlık-bulanıklık) sorunlarından ötürü teknik servis çağrıldı. Gelen personel su sertlik ayarlarını değiştirip deterjan değişikliği önerdi. Ancak sorun hala daha çözülmüş değildir.

Kullandığım cam ürünleri değiştirerek yenilerini almak zorunda kaldım. Bölgede ve apartmanımda diğer marka ve modellerde böyle bir sorun bulunmamaktadır. Ancak Siemens markasına duyulan güvenden dolayı almış olduğum ürünüm beklenen standart performansı sağlayamaması nedeniyle garanti süresi de devam ederken değiştirilmesini talep ediyorum.

Bahadır 625 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır 09 Aralık 2014

    Aynı sorun ve daha fazlası ile karşılaşıldı. Sorunun ilk aşaması kısa süreliğine düzeltilmesine rağmen yaklaşık Eylül ayından itibaren sorun devam etti. Ve aynı zamanda makinenin tahliye hortumu zarar gördüğünden devamlı ERROR E.. hatası veriyordu. Müşteri Hizmetleri üzerinden şikayet bildirimine istinaden yetkili servis ürünü alıp götürdü. Akabinde parça değişimi (400 TL) teklifinde bulunuldu. Ancak bu durum kabul edilebilir değildi. Çünkü henüz 2,5 yıllık ürün bu kadar çok arıza çıkartmamalıydı. Ürünün değiştirilmesini teklif ettik. Ancak bizlere ya 400 tl ya da sadece 1 ürün seçeneği ile değişiklik yapılabileceğini ifade ettiler. Ki üzerine ücret ödemeyi de kabul etmemize rağmen. Daha sonra eğer ki 400 TL parça değişim ücretini yatırmamız durumunda isteğimiz ürünü (mevcut makinanın değerinde) alabileceğimizi ifade ettiler. Bankaya 400 TL yatırdıktan 20 gün sonra yeni bulaşık makinamızı getirdiler.

  • Siemens Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön