15 Ocak 2014

Siemens Bulaşık Makinem 3. Ayında Paslandı.

Tüm beyaz eşyalarımı 15.000 tl ödedikten sonra Siemens'ten aldım. Ancak bulaşık makinemi montaj esnasında üst kısmını çizdiler. Parça değişti. 10 yıl paslanmaya karşı garantisi olan makine 3. ayda paslanma yaptı. Değişim talep ettiğim halde bizim değişim gibi bir uygulamamız yok diyerek makinenin iç saç kısmını değiştiler. Saç değişimi yapan servis, makinenin plastik iç aksamına saçın keskin olan kısmıyla zarar verdi. Şu anda bıçakla dilimlenmiş gibi bir hal aldı plastik olan iç kısmı. Yine değişim talep ettiğim halde ısrarla reddettiler. Tüketici mahkemesine başvurarak hakkımı arayacağım. Alman Markası iyi olur diye aldık ama burnumuzdan geldi.

Rukiye 385 Okunma

Cevaplar

  • Rukiye 20 Ocak 2014

    tekrar siemens mi, ASLA!!!

  • Rukiye 16 Ocak 2014

    doğru düzgün servis elemanı yetiştirin önce lütfen!!! bir işi yapalım derken ikinci bir arıza çıkartmayı başarıyorlar!!! şimdi dilim dilim yaptıkları plastik parçaları değiştirmek için makinemi alıp tamirhaneye götürebilirlermiş!!! makinem toplama mala döndü resmen! üst kapağını çizdiler değişti, iç saç kısmı paslandı temizleme tozuyla silelim derken çizdiler onu değiştirdiler, saçı değiştirelim derken plastik kısmını dilimlediler!!! yapmayın lütfen, 6 ay içinde makinem 2. el toplamaya döndü!!! yapacaksanız değişim yapın, daha fazla parça değişimi istemiyorum!!! yazıkkkk!!!

  • Siemens Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön