Siemens Bozuk Ürününü Kabul Etmiyor.

Ömer K. |

Yaklaşık 6-7 ay önce Siemens bulaşık makinesi satın aldık. Evet bu aldığımız ilk bulaşık makinesi filan değildi. Eşim ve ben üniversite mezunu insanlar olarak bulaşık makinesi gibi bir ev aletini kullanabilecek kabiliyetteyiz. Yani hayatımızı teknik servislerin yada çağrı merkezlerindeki seslerin talimatları olmadan yaşayabiliyoruz.

Aldığımız üründe sorun yaşadığımızı söylediğimizde, sizden nasihat filan da duymak istemiyoruz. Hatanızı kabul etmenizi, makinenizi adam gibi test etmenizi ve işinizi ciddi yapmanızı istiyoruz. Tekrar servis arayınca da gelir sorun bulamazsan servis ücreti alırız diyorsunuz. Makineniz bozuk. Bunun aksini ispat için kelime oyunları yapmayın.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  12 Haziran
  18:41

  marka olarak sorun olmayabilir. kaliteli ürün yapmış olabilirsiniz ama satış sonrası özellikle servis desteği olarak bence sınıfta kaldınız. siemens alırken artık servis problemini düşünerek hareket edeceğim.

 • 04 Haziran
  13:45

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi