15 Şubat 2013

Siemens Bardakları Çiziyor!

sn. yetkili, 3 yıllık garantili Siemens bulaşık mak. da aldığımdan beri cam bardaklarda yıkama sonrası çizik ve leke sorunu var. kullanma kılavuzuna uyduğum halde şikayetlerim devam etti. 2 kere servis çağırdım.

Son gelişte sorun sebebi olarak gösterdikleri noktalar =1-bardakların kalitesiz olması(çok komik!) 2-suyun az gelmesi(sonrasında tüm tesisat yenilendi. )3-aldığım bulaşık makinesi son versiyon ve fazla elektronik olduğu için bu sorunların yaşanabileceği.

Hiç biri beni ikna etmedi. Alırken sözde kaliteli Siemens markası önemliydi.fiyat/kalite oranı daha ucuz başka markalarda bile bu sorun yok. firma yetkilisinden çözüm bekliyorum.

Havva 229 Okunma

Cevaplar

  • Siemens Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olayımızda tüketicimize ait cihaz yetkili servisimizce kontrol edilmiş olup, cihazın çalışmasının normal olduğu görülmüştür. Gerekli açıklamalar yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

  • Siemens Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön