19 Mart 2013

Siemens Astarı Yüzünden Daha Pahalı!

Siemens MR00801 doğrayıcının alt plastik haznesinin kapağı kırıldı. Servis önce 27 liraya alt takımın değiştireceğini söyledi. Tamam dedik. Ancak sonra 3 parça halinde satıldığını üst kapağın 24 TL, Alt bölümün 27 TL ve bıçağında 25 TL olduğunu söylediler. Zaten sözkonusu doğrayıcının sıfırı 70 lira dedim. Siz bilirsiniz dediler.Acaba servis bizi aldatıyor mu? 75 TL ücret istediler 2-3 parça için.Oysa doğrayıcının tamamı 70 lira. Firma umarım dikkate alır ve mantıklı bir cevap verir.

Ali 179 Okunma

Cevaplar

  • Ali 03 Mayıs 2013

    SIEMENS oldukça iyi bir dinleyici.Ama sorun çözmede malesef sınıfta kalmıştır. Şikayetiniz nedir diye sorar,dinlerler dinlerler dinlerler. O kadar.Ö tesi Yok. Ha biz canımız sıkılıyor şikayet ediyoruz.Ağrımayan başımızı ağırtmak için arıyoruz. Biz manyağız çünkü. Siz kendinizi yırtın parçalayın paralayın "Yetkili servis ne dediyse o" çünkü onların söylediği haşa "ayet" niteliğinde.Değişmez.değiştiremezsin.İnsan değiller onlar .Genel merkez asla ama asla size inanmaz. Onlara inanırlar.Onlara inanacaksan beni neden arayıp şikayeti birde benden dinliyorsun ki.Servis haklı servis in dediği değişmez kanun.SIEMENS bu anlayışıyla sınıfta kalmıştır.

  • Siemens Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön