23 Ağustos 2013

Siemens Aşırı Karlanma!

KG58EAL30N almış aldığım buzdolabını az yakıyor ve enerji tasarruflu diye almamda etkisi olmuştu; fakat aldıktan sonra meğer karlanma ile soğuttuğu, buna bağlı nem ve buna bağlı küflenmeler olduğunu farkettik , artık ne yapacağımızı şaşırdık. Siemens servisini çağırdık kapağı fazla açık kalmıştır denildi ve ayaklarında ayarlamalar yapıldı .

Temizleyerek biraz daha denememiz söylendi . 2-3 ay civarı tekrar denedik; fakat yiyeceklerimizdeki küflenme ve erken bozulma devamlı surette devam etti. Tekrar aradık merkezle görüştürdüler. Oradan bize söylenen bunun hakkında bir şey yapılamaz , servis göndersekte sizden para alırlar. Şikayetimiz buzdolabının özelliği olduğu.

Mehmed 378 Okunma

Cevaplar

  • Mehmed 26 Ağustos 2013

    Ürün memnuniyetsizliği karşısında yapılan hiç birşey olmadığı gibi birde servis tehtidleri alırsınız gönderirim ama garantiniz olsa bile para alınır gibi.. Biz servis değil memnuniyetimizin giderilmesini istiyoruz..

  • Mehmed 24 Ağustos 2013

    Şikayetim üzere arandım ve tekrar aynı şeyler söylendi. Buzdolabınızda bir sorun yoksa para alınır. Bizim sorunumuz buzdolabının kendisiyle ! Bu makinanın amacı olan yiyecekleri taze ve bozulmadan saklaması gerkirken yiyeceklerimiz içersindeki nemden dolayı daha erken küfleniyor ve bozuluyor. Ürün alınıp bir kaç ay içersinde memnuniyetsiz kalındığında Siemensin arkasında durduğunuda düşünmeyin bu ürün alınmamalı.. Çalışma şekli enerji tasarrufu sağlarken çöpe giden yiyecekleriniz sayesinde pek tasarruftan söz edilemez..

  • Siemens Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön