02 Aralık 2015

Siemens Anormal Ses!

Siemens’ten 2 ay önce aldığım KG56NAI30N/02 model buzdolabı hakkında bir türlü çözüme
kavuşturulamamıştır. Buzdolabından anormal ses geliyor, servis problem için motorunu değiştirdi fakat sorun çözülmedi buzdolabından aşırı gürültülü ses gelmeye devam ediyor ayrıca aşırı derecede buzdolabı ısınmaktadır. Servis 4-5 defa geldi fakat sorunu çözememiştir. Ayrıca servis her gelişinde servis formu bırakmamıştır, haber vermeden servise geldikleri için servis personelinizden de şikâyetçiyim. Sonuç olarak daha yeni aldığımız bir buzdolabının kompresörünü değiştirdiler fakat ses gelmeye devam ediyor. Bu anormal ses çıkarması kabul edilemez, buzdolabının yenilenmesini talep ediyorum.

Yekta 675 Okunma

Cevaplar

  • Yekta 06 Aralık 2015

    Firma Yetkilisi tarafından aranarak buzdolabının değişimine karar verildiğini belirtmişlerdir. İlginize Teşekkür Ederim.

  • Siemens Temsilcisi02 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön