Siemens Ankastre Buzdolobının Monatajını Yapamıyorlar...

Evrim B. |

Siemens yetkili bayisinden en üst segment ankastre buzdolabı, fırın, mikrodalga, ocak, teppanyaki, bulaşık makinesi aldım. Servis, buzdolabı ve bulaşık makinasının kapağını takmadı. Müşteri temsilciliğide takmadıklarını söyledi. Mutfakçım ise doğal olarak biz kapağı takamayız, takarken problem olursa sorumluluk alamayız dedi. Siemens'ten ürünleri alırken ücretsiz montaj olduğunu söylediler. Montajı bitmemiş bir ürünü doğal olarak kullanamayacağım için ürünü geri alıp, uğradığım zarardan dolayı hem dolabın ve bulaşık makinasının hem de bu kadar zamandır paramı kullanmalarının karşılığını istedim. Bugün 3 kere arayıp kendilerini tatmin edercesine bizi ilgilendirmez dediler. Hem idari yollara başvuracağım. Hem de ürünü bana satarken montaj dahil demelerine rağmen yapmamalarını yurt dışına bildireceğim.
Bir daha asla ankastre Siemens almam.

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evrim B.
  21 Nisan
  22:49

  Kesinlikle Siemens in hizmetinden memnun değilim. İzmir ve Urla gibi bu kadar merkezi bir yerde bile böyle hizmet veriyorsa diyecek başka bir şey yok. Bıraktım montajı arızalı olarak taktıkları buzdolabını bile değiştirmediler. Sıfır gelen (hem de Almanyada üretilmiş en üst segment ürünlerinden birisi) buzdolabının arızalı parçası bile hala değişmedi. Umarım bunu tüm tüketiciler okur. İnanılmaz kötü kalite, inanılmaz kötü hizmet, inanılmaz kötü müşteri temsilciliği...

 • Evrim B.
  14 Nisan
  11:47

  Bu verdiğiniz standart yanıtlarıda kalite belgeniz için kullanıyorsunuz sanırım. Yukarıda yazdığım gibi zaten müşteri hizmetleriniz bugün arka arkaya 3 kere arayıp bizi ilgilendirmez montaj yapmıyoruz dedi. Tüm bunları ekleyeceğim hkem heyetine ve yurt dışına başvururken.

 • 14 Nisan
  11:31

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi