Sibel Arıcı Gelinlik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erdoğan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Sibel Arıcı Gelinlik Moda Fotoğraf Problemi,Ücret İadesi Yapmadı!

2.542görüntüleme
Erdoğan
Erdoğan 17 Mayıs 2017 17:06

12.02.2017 tarihinde ekte bulunan sözleşmede kiralık gelinlik, dış çekim ve kuaför hizmeti olarak sözleşme imzaladık. Provalara günü gününe gider bir problemimiz olmazdı. Düğün 30 Nisan dış çekim ise 28 Nisan tarihindeydi. Sibel Arıcı'nın babası vefat etti. Bizi telefon ile arayıp durumu anlattı ve seçenekler sundu. Ya çekimi yakına alalım ya size başka birilerini yönlendireyim dedi. Bizde çekimi düğünden sonra yapmayı ve aynı yerde (Şile'de) yapmayı istedik. Esip gürledi,"çekimi başkasına yaptırın" diye kestirip attı. Tabi bu sürede düğüne 3-4 gün kalmış ama biz onu bekliyoruz. Neyse meğerse Sibel Arıcı hanım kuaför tarihini de bize sormadan düğün gününe yaptırmış. Biz dış çekim günü istemiştik. Mesajlar yazılı belgeler halen mevcut. Kestirip attı. Fotoğraf hizmeti ve kuaför hizmeti almadığımız halde onların ücretlerini iade etmedi.

Erdoğan
Erdoğan19 Mart 2018 15:30

Dükkanına gittiğimizde bizimle görüşmedi, aradık telefonları açmadı, orta yolu bulmaya çalıştığımız halde biz sizi memnun edemeyiz siz başkasın bulun diye geri çevirdi bizi. Kuaför rezervasyonunu yaptırdığı için de para iade edemezmiş öyle söylediler ve fotoğraf ve kuaför bedelini iade etmediler. Yeni evleneceklerin kulağına altın küpe olsun şimdiden. Seçiminizi ona göre yapın.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Tuba
Tuba25 Mart 2020 21:37
 

Benzer durumları bizde yaşıyoruz şu an da

 1
Erdoğan
Erdoğan25 Mart 2020 22:52
 

Ayrı bir başlıkta şikayetinizi belirtin insanlar bilsin ona göre tedbirlerini alsınlar. Sözleşme işe yaramıyor noter destekli sözleşme yapmak gerekiyor. Şaka gibi ama maalesef böyle. Olumsuz durumlarda yaptırımı olması gerekiyor.

 2
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon