30 Ocak 2014 #2265470

Shumix Botlarım Su Alıyor

Ocak 2013'te İstanbul Cevahir Shumix mağazasından aynı ay 2 defa bot aldım. Birinci botlarım camide çalındı. Aynı ay tekrar aynı botlardan 180 tl'ye tekrar aldım. Ben normalde kaliteli botları 4 yıl giyerim. Ancak bu botlar tam 2 çift botum olduğu için az da giydiğim halde hem devamlı su almaya hemde her ikisinde de yanları açılmaya başladı.


Bugün baktım sol taraf içi çoraplarım ıslanmış; yan tarafı tamamen açılmış. Akşam iş çıkışı mağazaya gittim. Yetkililerin hiçbirinin umurunda dahi olmadı. Hiç birisi de markasına sahip çıkmadı. Garantisi yok mu dedim. Hiçbir garantisinin olmadığını söylediler. İlgi alaka sıfırdı. Bence bu botun açılmasının kendi hataları olduğunu kabul etmeleri gerekti.

Akif 1.046 Okunma

Cevaplar

  • Akif06 Şubat 2014

    shumix firması hiç bir şekilde beni aramadı. mağazaya gittiğimde de tüm yetkililer hiç umursamamıştı. Böyle devam ederse bir daha asla SHUMIX ALMAM, ALMALARINI ÖNERMEM........................................................................ geçmiş yıllarda TÜRK FİRMASI OLAN bir firmadan 2 BOT ALMIŞTIM GEÇMİŞTE 1 YIL SONRA BİLE FİRMA İNCELEYİP KUSURU KENDİNDE BULMUŞ VE YEPYENİ BOTLARLA DEĞİŞTİRMİŞTİ. BUNLAR DOYMUŞ VE HİÇ MÜŞTERİ UMURLARINDA DEĞİL......................................

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön