01 Kasım 2016

Shumix Ayakkabı Çatlamasına Kullanıcı Hatası Diyor!

Mayıs ayında almış olduğumuz New Balance (u410cpb. Ble) marka ayakkabıyı sadece 3 kere giyildi. Sonrasında ayakkabının üst yüzeyi çatladı ve içerisinden beyaz kumaş gözükmeye başladı. Hepsiburada'yı aradık ayakkabıyı gönderin incelemeye aldıralım dediler, bu arada tedarikçi firma da "Shumix" ayakkabıyı incelemişler çıkan karar tabii ki kullanıcı hatası! Yağmurlu havada giyip ıslak bırakmışsınızdır demişler. Şimdi sorum şu; Mayıs-Haziran ayında ki yağan yağmur nasıl bir yağmurdur ki ayakkabının altındaki astarı çıkaracak kadar yağmış? Bir diğer sorum ise; ıslanan ayakkabıyı nasıl bir yöntemle kurutmalıyız ki çatlamasın, kullanıcı hatası olmasın?

Şikayetimin değerlendirilip, kullanıcı hatası diye kargoya verilip gönderilen ayakkabım ve faturamı aldırıp yeniden işleme alınmasını rica ederim. Yoksa konuyu tüketici hakemine taşımak zorunda kalacağım!

Gaye 2.119 Okunma

Cevaplar

  • Shumix Temsilcisi27 Aralık 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Ürününüz ve red kararının yer aldığı rapor tarafınıza gönderilmiştir. Rutubetli ortamda bekletilen ayakkabıda; yapışkan yerlerinde açılma, deride çatlama, leke ve şekil bozukluğu olabilir. Ayakkabılar kesinlikle çamaşır makinesinde veya elde yıkanmamalıdır. Çamaşır suyu deterjan vb. gibi malzemelerle temizlenmemelidir. Islak ve nemli ayakkabılar, kalorifer ve güneş altında değil, oda sıcaklığında ve içine gazete doldurularak kurutulmalıdır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Shumix Müşteri Hizmetleri 0216 441 16 12

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön