25 Haziran 2013

Show Tv Kızılcahamam Termal Tesisi Tanıtım Reklamı!

22.06.2013 tarihinde Show TV kanalında Vatan Şaşmaz'ın sunduğu TH İnşaat'a ait Kızılcahamam termal tesisinden Devremülk edinmek için Show TV'de yayınlanan numarayı aradım. Kredi kartımdan 1200 TL çekildi. Devremülk sahibi olacağımı sanırken bunun bir yanıltıcı olduğunu öğrendim.

Firma inşaatı tamamlayamamış ve mağdur bir sürü insan varmış. Ben bu programı sunan Vatan Şaşmaz'a ve yayınlayan Show TV kanalını kınıyorum. Mağdur olacağımızı bile bile sırf çıkar için insanlar yanıltılıyor. Bu kadar büyük bir kanalın ve Vatan Şaşmaz gibi bir sunucunun bile bile buna alet olduklarına inanamıyorum.

Mine 1.551 Okunma

Cevaplar

  • Mine 29 Haziran 2013

    BU KONUYLA İLGİLİ OLARAK SHOW TV Yİ ARADIM.DURUMU ANLATTIM VE NOTERDEN İHTARNAME ÇEKİBİLMEK İÇİN FİRMANIN ADRESİNİ TALEP ETTİM.YARDIMCI OLMAK YERİNE TERS TERS KONUŞTULAR.BİZ REKLAM ALDIK YAPABİLECEĞİMİZ BİŞEY YOK.FİRMANIN ADRESİ YOK DEDİLER.REKLAM ALMAK İÇİN SÖZLEŞME FİRMA İLE SÖZLEŞME YAPILMASI GEREKMEZ Mİ?VE BU SÖZLEŞMEDE FİRMA ADRES VE BİLGİLERİNİN YER ALMASI GEREKMEZ Mİ?SİZİ AKTARIYORUZ DİYİP YÜZÜME KAPATTILAR.HERKES KENDİ KAZANCININ PEŞİNDE MİLLETE NE OLDUĞU KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL.....BU SAATTEN SONRA BIRAK SHOW TV DEN BİŞEY ALMAK KANALI DAHİ İZLEMİYORUM.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön