20 Eylül 2013 #2018514

ShoppingTV'den Aldığım Ürünler Gönderilmiyor!

ShoppingTV'den bir kaç kere denemelik ürünler aldım ve her seferinde sertlik yapmadan ürünler tarafıma ulaştırılmadı. Yine de buna rağmen prestijli firma olduğuna inanmak istediğim bu firmaya 3. kere 3 adet ürün siparişi verdim ( sipariş tarihi : 09.09.2013 ve tarih 17.09.2013). Kredi kartımdan şıp diye çekiliyor ama ürün siz aramadığınız sürece tarafınıza gönderilmiyor.


Bu kategoride gerek ücret iadesi ve gerekse ürün temin edemeyen arkadaşların yazdıkları tamamen doğrudur. Birde cevap veriyorlar ilgili birime aktarıldı! İnsanların bu hale gelmesine mahal vermeden çözüm üretin arkadaşlar. Unutmayın ey ilgili firma yetkilileri: Sağlıksız hizmet = iflas. Önermiyorum bu siteyi artık!

Kenan 113 Okunma

Cevaplar

  • Kenan10 Ekim 2013

    ürünlerimden bir adeti tarafıma gönderilmedi ve kartıma iade edileceği söylendi. ilgili mercilere müracaat etmeden gerekli işlem tamamlansın lütfen.

  • ShoppingTV Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Müşteri hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonucunda, kargo lojistik birimimize gerekli bilgi akışı sağlanmıştır. Ürünleriniz en kısa süre içinde teslim edilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön