13 Nisan 2013 #1741595

ShoppingTV Ürün Böcekleri Kovmuyor!

Rıddex böcek ve haşere kovucu aldım. böcekleri kovmuyor aksine bir de üzerinde yanan ışıklara böcek sinek vb. gelip evde cirit atıyor. hiç bir işe yaramıyor. günlerce de beklesen sinekler böcekler ölmüyor.

Aydemir 298 Okunma

Cevaplar

 • Aydemir19 Nisan 2013

  insana geri zekalı muamelesi yapmayın. ürünün içinden belge çıkmadı. ve kullanmayı bilmeyecek bi durum yok prize takıyorsun üzerindeki lambalar yanıyor. lambalar yandığına göre demek ki elektrik geliyor prize takmayı başarmışız demektir. aldığım ürün uzay aracı değil kullanmayı çocuk bile yapar.

 • Aydemir17 Nisan 2013

  içinde belge filan gelmedi sadece ürün vardı. ürün sadece prize takılınca çalışıyor. üzerinde iki kırmızı lamba var ikisi de prize takınca çalışıyor. aldığım ürün uzay aracı değil ki kullanmayı bilmeyecek bir durum yok.

 • ShoppingTV Temsilcisi15 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, Konuyla ilgili garanti belgenizde yazan numaralar ile irtibata geçerek, çözüm odaklı işlem yaptırabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Aydemir13 Nisan 2013

  kullanmayı bilecek birşey yok sadece herhangi bir pirize takıyorsun çalışıyor. üzerinde iki tane kırmızı lamba var prize takınca ikisi de yanıyor.

 • ShoppingTV Temsilcisi13 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, Ürünün kullanımı ile ilgili bir yanlışlık yapmış olabilirsiniz. Konuyla ilgili garanti belgenizde yazan numaralar ile irtibata geçerek, çözüm odaklı işlem yaptırabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön