26 Mart 2013 #1707469

ShoppingTV Klonlu Telefonla İlgilenmiyor!

Kısa süre öncesinde ShoppingTV den Figifone çift sim kartlı dokunmatik telefon aldım. Ancak geçenlerde bir mesaj aldım ve mana veremedim. Mesaj aynen şöyle ; 3516**09835 IMEI Nolu cihaz klonlu listesinde olduğu için 23. 03. 2013 de kullanım dışı bırakılacaktır. Hattınız açık kalacaktır.


Bilgi için 4440532 Fakat ayın 23' ünde telefondan arama yapmaya kalkışınca ekranın karardığını gördüm. Antenini yuvasından çıkarırken(tv seyretmek için) yarıya yakını elimde kaldı. Lütfen şikayetimi dikkate alarak gereğini yapın diye yazdıysam da telefon numarası verip ilgilenmediler. Gayri ciddi bir kuruluş bu ShoppingG TV.

Mehmet 150 Okunma

Cevaplar

 • ShoppingTV Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, Mesai saatleri içinde yoğunluk zaman zaman olabiliyor. Konuya ilgili tekrar aramanızı önemle rica ediyoruz. Saygılarımızla

 • Mehmet02 Nisan 2013

  Merhabalar, Shopping tv nin teknik servisi olan gold elektronik i defalarca aramama rağmen güya yoğunluktan cevap vermiyorlar. İnanmıyorum.Telefonumun durumunu öğrenmek istiyorum.Aksi halde Savcılığa başvuracağım. Shopping Tv nin ne olduğu belli olmayan yetkililerinin bilgisine.

 • ShoppingTV Temsilcisi02 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, Garanti servisiniz ile mesai saatleri içinde görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Mehmet01 Nisan 2013

  Merhabalar. , Daha öncede yazmıştım. Shopping Tv den digifone çift sim kartlı telefon aldım. Ücretini ödedim. Bir süre sonra bir mesaj aldım. Telefonumun klonlu listesinde olduğu ve kullanamayacağımla ilgili. Bu kanalın teknik servis numaralarını ; 0212 854 16 44, 16 17, 17 18 bana müşteri hizmetlerinden söylenildiği şekilde aradım. Telefonumu göndermem istendi. MNG Kargo ile bunlara bağlı bir kodla gönderdim. 1 haftadan fazla süre geçmesine rağmen telefonumun akibetinden haberim yok. Teknik servisi aradığımda başka bir müşteriye hizmet verildiğini ve beklemem gerektiği söylenmektedir. Dakikalarca beklediğim halde telefona hiç kimse bakmamaktadır. Bunların teknik servis anlayışı böyle.

 • ShoppingTV Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli Üyemiz, Satın almış olduğunuz ürün ile ilgili, garanti belgenizde yazan numaralar ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu anlamda çözüm odaklı işlem yaptırmanızı önemle rica ediyoruz. Aynı zamanda konuyla ilgili tarafınıza garanti firma numaraları iletilmiş görünmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön