27 Mart 2013 #1709293

ShoppingTV İade Ettiğim Ürünün Bedeli 2 Aydır Ödenmedi!

24 ocak 2013 tarihinde ShoppingTV' den aldığım bir nevresim takımı, televizyonda belirtilen özelliklere uygun olmadığından ve özellikle hatalı ürün olduğundan dolayı ürünü aynı gün hiç kullanmadan iade ettim. Ürünün bedelini bir hafta içinde ödeyeceğiz denildi. Ama üç dört kez aramama rağmen ilgili firma 2 aydır ürünün bedelini ödeme yapmadı.


Ürünü alırken 3 günde ürünü teslim eden firma aynı hassasiyeti iade konusunda göstermemektedir. Özellikle aramama rağmen sürekli yoğunluktan şikayet etmektedir. Böyle firmalardan dolayı artık uzaktan alışveriş yapmak istemiyorum, güvenilir firmalar da bunların yüzünden zarar görüyor.

Riza 41 Okunma

Cevaplar

  • ShoppingTV Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Üyemiz, Bilgilerinizi kontrol edebilmemiz için cep telefonu numaranızı ya da kayıtlı müşteri numaranızı, bilgi güvenliği açısından [email protected] yazışma adresimize göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmemiz için Shopping TV ile ilgili tüm istek ve şikayetlerinizi [email protected] mail adresimiz veya 444 60 70 müşteri hizmetlerimiz ile paylaşabilirsiniz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön