17 Nisan 2013 #1748814

ShoppingTV Cihaz Sorunu!

Daha önce defalarca yazmıştım. Shopping tv den Digifone çift sim kartlı telefon almıştım. Klonlu olduğunu anlayınca yetkili servisi olan gold elektronik' e telefonumu göndermiştim. Şikayetimi açıkça da telefonla birlikte yazmıştım.


Ancak tutturdular ekranı kırık 80. Lira gönderirseniz yaparız diye. Garantili olan ve şahsımda faturası bulunan bu ürünle ilgili benden isteniyor. Lütfen artık ilgilenin. Ben ve benim gibiler bunlar tarafından yanıltılıyoruz ve ilgilenen yok.

Mehmet 126 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Nisan 2013

    Hala aynı zihniyet ve hala aynı yanıt. Ne yüzsüz insanlarsınız. Sağlam gönderdim diyorum telefonumu. Belkide bana göndedrirken klonladınız. Kullanıcı hatası diye bir şey yok. Daha öncede kendini yetkili sanan ucube yetkisiz servisinizi aradım ve zoraki ulaştım. Bana telefonumu gönderdiğim şekliyle geri gönderin. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Araştırabilirsiniz. Bundan sonrasını Türk Adaletine anlatırsınız.

  • ShoppingTV Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, Satın almış olduğunuz üründe, kullanıcı hatasından kaynaklanan ayrıca bir arıza tespit edilmiştir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için garanti servisiniz ile görüşerek; çözüm odaklı işlem yaptırabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön