24 Ocak 2015

ShoppingTV Cep Telefonum Gelmedi Kimse Niye İlgilenmiyor

4 ay önce bana telefon gelmişti bende şebeke sorunu var diye gönderdim bir dahada telefonumdan paramdan bir cevap gelmedi bu firmayı aramaktan şikayet hattında kaydım var. Tamam diyor N*** hanım- Ç*** hanım-birde bir bay çıkmıştı aklımda değil bana tamam ilgileniyoruz dediler ama bir kişi de arayıp tamam telefonunu gönderiyoruz demiyor kimisi numaramı görünce geri kapatıyor.

Telefon çalıyor çalıyor kimse açmıyor. Orada hiç vicdan sahibi biri yok mu? Benim düzgün bir telefon gönderecek yok mu normalde 1 telefon 1 ayda servise şimdiye gelmişti benim telefonum 4-ay oldu daha gelmedi. Bana telefonumu gönderin.

Bilal 5.604 Okunma

Cevaplar

  • Bilal02 Mart 2015

    Ne oldu arkadaşlar niye benimle ilgilenmiyor bu telefonumu veya paramı gönderecek hiç insan evladı yok orada

  • Bilal13 Şubat 2015

    Şikayet kutusuna yazıyoruz sorunlarımızı bunlarda ilgilenmiyor bizler kimlerden hakkımızı bir insan evladı kalmadı allah korkusu yarın öbür tarafta zannediyorsun arıyorum telefon bakan yok açanda tamam biz sizi ararız diyor diyenlerde aylar geçti bir haber yok olan parasını kaptıran kişiye ben yarın öbür tarafta alırım allah yedirmesin sizlere bu işe bakanların hepsine öbür tarafta ve burada çalışan bütün üyeler bu kadar aramam var hiçbir kişiler bana niye dönmedi onlarda benim ilerde onlarda çeksin Allah'a ediyorum kelimeleri kırmızıyla niye altını gitti

  • Bilal26 Ocak 2015

    neden ilgilenilmiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön