09 Eylül 2013 #2001720

ShoppingTV Arızalı Nicer Dicer Ürünün Değiştirilmesi!

05. 08. 2013 günü kargo ile gelen Nicer Dicer Plus Yeni Nesil Akıllı doğrayıcının saklama kabı kırık olarak geldi. 09. 09. 2013 tarihi olmasına rağmen halen ürünün sağlamı gönderilmedi. Zaten bu ürün gelirken 20 gün sonra geldi, kırık malın iadesi 34 gün olmasına rağmen gönderilmedi. Telefon ile irtibatta bulunduğum zaman bekliyeceksiniz yada paranızı iban numaranızı gönderin geri ödeyelim diyorlar.


Bu para iadesi için 20 gün geçer diyorlar. Benim 55 gündür paramı peşin çekip kullanıyorlar. Ama ürünü yollamıyorlar. Tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum. Shopping tv den şikayetim var.

Ali 185 Okunma

Cevaplar

  • Ali12 Eylül 2013

    kesinlikle bir daha kimseye tavsiye etmem ve kendimde alışveriş yapmam.

  • Ali12 Eylül 2013

    05. 08. 2013 günü kargo ile gelen Nicer Dicer Plus Yeni Nesil Akıllı doğrayıcının saklama kabı kırık olarak geldi. Aynı dakika değiştirilmesi amacıyla kotrol ettikten sonra aynı dakika aynı kargo ile geri yolladım. 12.09.2013 perşembe günü olmasına rağmen ürünümü halen geri göndermediler kanuni haklarım için mahkemeye başvuru yaptım.Ürün için her telefon açtığımda o ürünün satışı olmadığını iban numaramı göndermemi ve para iadesi yapacaklarını söylüyorlar.Bende inatla bu ürünün sağlamının bana gönderilmesini söyledim. Yok dedikleri ürünü site üzerinden vatandaşa satıyorlar. Kargo fişlerini internet adresinin sayfalarını ve her yaptığım telefon görüşmelerinin saatlrını ve kimlerle yaptığımılisteleyen kağıdı ve internet sayfasında satış yaptıkları ürün sayfasını bir dilekçeyle mahkemeye başvurdum. Şu an sonucunu beklemeye başladım.Mahkeme sonucunu burda yayınlayacağım.

  • ShoppingTV Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Müşteri hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonucunda, tarafınıza ücret iadenizin yapılacağı ile ilgili bilgi verilmiştir. Ücret iadenizin yapılabilmesi için gerekli prosedürel açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. Tarafımıza bildireceğiniz vadesiz iban numarası ile birlikte; ücret iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön