10 Eylül 2013

ShoppingTV Ücret İadesi Yapılmıyor!

201308210000115 sipariş nolu Çin malı cep telefonunu, verim alamadığım için 3 gün içinde iade ettim. İban numaramı aldılar. 20 gündür para iadem yapılmadı. Müşteri hizmetleri ha bugün ha yarın yatacak diyor ama nedense ücret iadesi hala yapılmıyor.

ShoppingTV'den şikayetçiyim. Ücret iadem birkaç gün içinde yapılmazsa Tüketici Hakları Hakem heyetine veya Bimer'e başvurmayı düşünüyorum. Umarım bu yollara başvurmak zorunda kalmadan, ShoppingTV sorunumu hemen halleder.

Aytac 405 Okunma

Cevaplar

 • Aytac'ın Teşekkür Mesajı19 Eylül 2013

  bugün müşteri temsilcisyle yaptığım görüşmeden sonra para iadesi yapıldı

 • Aytac 18 Eylül 2013

  biraz önce müşteri hizmetlerini tekrar aradım pos makinamızda arıza var ondan ucret iadesini sorun yaşıyoruz dediler . şikayet var.coma 14 eylülde Konuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmış olup, tarafınıza en kısa süre içinde bilgi verilecektir diye cevap yazıyorlar, ama müş . hiz.ni aradığımda ise pos makinamız arızalı diyorlar, ben ücreti kapıda ödeme yoluyla yaptım iban numaramı aldılar ücret iadesini ibana yapacaz dediler pos makinasının arızasının benim konumla ne alakası var. yetkili biriyle görüşelim diyorum o da olmuyor. bugün veya yarın ucret iadesi yapılmazsa tukodere veya bimere muracaat yapacağım altına da buradaki tüm şikayetleri ekleyeceğim.

 • Aytac 17 Eylül 2013

  Tarafıma hala dönüş yapılmadı, eğer bu hafta içinde de para iadem yapılmazsa elimdeki tüm bilgi ve belgelerle tükoder e başvuracağım ayrıca tazminat davası açacağım

 • Aytac 16 Eylül 2013

  Bekliyorum..

 • ShoppingTV Temsilcisi14 Eylül 2013

  Değerli Üyemiz, Konuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmış olup, tarafınıza en kısa süre içinde bilgi verilecektir Saygılarımızla

 • Aytac 13 Eylül 2013

  Gelen Ayıplı malların iadesinde firma ödeme sorunu çıkardığı için artık bu firmayı tercih etmem

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön