ShoppingTV Paramı Vermiyor!

Fatih Rüştü O. |

Shopping TV' den Ağustos ayı başında Day Hermes marka cep telefonu aldım ama cep telefonunda istediğim özellik olmadığı için hiç kullanmadan iade ettim. Ürün ellerine ulaştığını teyit ettikten sonra müşteri temsilcisini arayarak bilgilendirdim benim banka IBAN numaramı aldı ve en kısa sürede hesabıma yatacağını söyledi.

Kanunen paramı 7 günde iade etmeleri gerekirken, 45 gün geçmesine rağmen paramı iade etmediler. Ne zaman müşteri yetkilisini arasam sistemlerinde bir arıza olduğunu bu yüzden iade işlemlerinde gecikmeler yaşandığı söylemekteler. Paramı derhal iade etmelerini istiyorum yoksa bir daha asla ve asla alışveriş yapmayacağım ve dostlarımı da bilgilendireceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Rüştü O.
  11 Ekim
  15:46

  Shopping tv, sorunuma kayıtsız kalmış çare bulamamış standart yanıtlar vermişdir ve beni mağdur etmiştir

 • Fatih Rüştü O.
  09 Ekim
  19:55

  Engec bu aksam paranin yatacagi soylendi ama malesef bugunde param iade olmadi shopping tv verdigi sozunu tutamadi birkez daha guvenimi sarstilar, neden sozunuzde duramiyorsunuz yoksa bukadar kucuk firmamisiniz maddi gucunuz yetmiyormu? Eger oyleyse kapatin yerinize mutlaka durust sozunde duran tuketiciyi magdur etmeyen firmalar gelir.

 • 08 Ekim
  16:03

  Değerli üyemiz,

  Gün içerisinde veya en geç yarın kredi kartınıza iadeniz sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • Fatih Rüştü O.
  08 Ekim
  16:02

  Merhaba,

  Verilen cevap beni tatmin etmedi daha somut cevap bekliyorum bugün veya ödemenizi yarın yapıyoruz diye, hem kredi kartına ödemeyi iade edecektiniz niçin hesap numaramın iban nosunu istediniz daha önce?

 • Fatih Rüştü O.
  08 Ekim
  15:58

  Madem kredi kartına iade yapabiliyordunuz niçin kullanmış olduğum banka hesabinin iban numarasını istediniz,o zaman kredi kartina iade yapamıyoruz demiştiniz hangisi doğrudur? Ödeme ne zaman yapılacak? Bayramdan önce ödeyebilecekmisiniz?Verilen cevap beni tatmin etmedi daha somut cevap bekliyorum !

 • 08 Ekim
  15:52

  Değerli üyemiz,

  Ücret iadeniz kredi kartınıza sağlanıp, cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

  Saygılarımızla.