02 Eylül 2013

ShoppingTV Para İadesi Yapmıyor!

08.07.2013 tarihinde sipariş ettiğim ve ücretini peşin ödediğim ürünü tedarik edemedikleri için 22.07.2013 tarihinde ürün için ödediğim ücreti iade edileceğine dair talimat verdiler. Taahhüt ettikleri iade süresi 10 gün olmasına rağmen, ödemiş olduğum ücret hala iade edilmedi.

Müşteri hizmetlerini her aradığımda iadenin en yakın sürede gerçekleştirileceği ve iade süresinin hızlandırılması için talimat verileceği bilgisi verilerek sürekli oyalanmaktayız. Shopping TV'den alışveriş yapmak gafletinde bulunduğum için bin pişmanım. Çevremdekilerin aynı duruma düşmemesi için artık her platformda Shopping TV'nin ne kadar kötü hizmet verdiğini bilgilendirme çalışması yapacağım.

Erhan 56 Okunma

Cevaplar

 • Erhan 17 Eylül 2013

  Hiç bir zaman alışveriş için tercih etmeyeceğim ve çevreme de tavsiye etmeyeceğim bir firma

 • ShoppingTV Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli üyemiz, Ücret iadeniz 06.09.2013 tarihinde iban numaranıza sağlanmıştır. Saygılarımızla.

 • Erhan 06 Eylül 2013

  Merhaba; yayınlanan şikayetim üzerine dün ücret iademin gerçekleşeceği taahhüt edilmesine rağmen iade gerçekleşemedi bu gün aradığımda tekrar 10 günlük süre verildi yine oyalanmaya başladım

 • ShoppingTV Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli üyemiz, Ücret iadeniz gün içerisinde iban numaranıza sağlanıp, cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön