18 Şubat 2013

ShoppingTV Olmayan Ürünü Satıyor!

201302070000...... Nolu siparişimde 4 farklı ürün siparişi verdim 06.02.2013 günü aradan bir hafta geçmesine rağmen hep ürün tedarik sürecinde diye yazmakta. Sonra kendi sayfasından müşteri hizmetlerine mail attım. 1 gün sonra telden bana olmayan bir ürünüm olduğunu ve bunu siparişimden çıkartıldığını diğerlerinin de paketlendiğini ve gönderildiği söylendi.

Kalan 3 ürün hala gelmedi diğerinin parası iade edilmedi sayfada hep tedarik sürecinde denmekte bu nasıl bir iş siparişiniz yok çıkardık diyebilmek müşteriye anlayamıyorum bu zihniyeti ayrıca müsait değildim hemen kısa kestirdim tamam tamam dedim mecburiyetten telefonda.

Serkan 62 Okunma

Cevaplar

  • ShoppingTV Temsilcisi28 Şubat 2013

    Değerli Üyemiz, Ücret iadeniz yapılmıştır Saygılarımızla

  • Serkan23 Şubat 2013

    Az önce müşteri hizmetlerini aradım bir türlü sıra gelmek bilmedi ve kapattım sonunda telefonu .Ayrıca ücretlerimin bir an önce hesabıma yatırılması ve gerekli dekontların mail adresime yollanmasını iistiyorum. Bu olayı gerekirse adli mercilere sahtekarlık olarak başvuru yapıcam gerekirse olmayan mal şatışı yapılmakta sonra yok diye çıkartılıp eksik gönderilmekte para iadesinden hayır haber yok ne güzel memleket ya....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön