11 Temmuz 2014

MNG Shop Geri Dönüş Yapmadı

MNG Shop 26.06.2014 tarihinde sipariş verdiğim chefflıne 4 parça tava seti bir gün sonra 27.06.2014 de evime kargo ile teslim edildi. akşam işten gelince koliyi açıp ürünlere baktığımızda
tek ve bir tane olan cam kapak siyah bakalit sap vidaları sıkılı olduğu halde çok gevşek durumda çıktı.yapılacak bir şey olup olmadığına baktığımda olmadığını gördüm.

ve müşteri hizmetlerini 28.06.2014 de ve ondan sonraki hatırlamadığım tarihlerde defalarca aradığımda mesai saatleri ve gün dışında olduklarını ve aradığınız telefon numaranıza geri dönüş yapılacağını söylemesine rağmen bugün 11.07.2014 saat13:50 itibariyle hala geri dönüş yapılmamıştır. nedeni nedir? mağduriyetin giderilmesi..

Erdinç 4.847 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç16 Temmuz 2014

    çözüm sonuçlanmamıştır.. ürün değişimi yapılarak tarafıma henüz gelmemiştir. telefon ile görüşme müşteriyle görüşüldü çözüme ulaştırılmıştır denilmesi ne derece hoş olmadığı ortadadır.. şikayet var sitesi olmasa arayıp soracaklarıda olmayacaktı.. sadece satışa odaklı firmadır. satış sonrası hizmet iyi olmadığı yaşanmıştır..

  • Erdinç16 Temmuz 2014

    satın aldığınızda bir gün içinde gelen ürün (büyükşehir merkezlerine kargo gönderim hızlı oluyor her yerde) tava setinin tek cam kapağı c.tesi gönderildi sapı gevşek olduğu için, fakat bugün çarş.saat19:00 itibariyle tencere tava cam kapak değişim yapılıp gönderilemedi.site yorumcusu olarak siz nasıl yorum yaparsanız yapınız.. alışveriş yapma sinir olma durum bu..

  • Shop 90 Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına gerekli incelemeler yapılmış olup,konuyla ilgili müşterimizle iletişime geçilmiş ve sorun çözüme ulaştırılmıştır. Görüş ve önerileriniz için 7 gün 24 saat internet www.mngshop.tv adresinden veya 444 46 64 numaralı telefon hattımızdan Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön