Tuna K. Teşekkür Mesajı

Tarafıma dönüş yapıldı, özür dilendi, ve ufak bir hediye yollandı. İlgi ve alakanın hep böyle olması dileğiyle teşekürler.

Shop 90 Ürünüm Gelmedi.

Tuna K. |

16 Ocak 2016 tarihinde kredi kartından ödeme ile bu siteye sipariş verdim. 3 hafta bekledim, ses çıkmayınca müşteri hizmetleri telefonunu aradım, "Biz de sizi arayacaktık bugün kargolanacak listesinde adınız var "dediler. Birkaç gün daha bekledim. Yine aradım, "Sizin ürün tedarik edilemiyor, bir kaç gün içinde ücreti iade edeceğiz" dediler. Tam 32 gün oldu ne arayan var ne soran, bizim parayı da hiç ettiler anlaşılan. İnat ettim o 444 müşteri hizmetleri telefonunu arayıp onlara para kazandırmam. Siteden nokta mesaj kısmına yazdığım mesajlar içi boş teneke kutu. Mesajla ulaşana da cevap yok. Böyle ciddiyetsiz böyle iş bilmez bir site daha görmedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuna K.
  01 Temmuz
  15:10

  Tarafıma dönüş yapıldı, özür dilendi, ve ufak bir hediye yollandı. İlgi ve alakanın hep böyle olması dileğiyle teşekürler.

 • Tuna K.
  27 Şubat
  21:57

  Teşekkür ederim.
  Ama Şikayetvar.com'a.

 • 24 Şubat
  16:13

  Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına gerekli incelemeler yapılmış olup,konuyla ilgili müşterimizle iletişime geçilmiş ve sorun çözüme ulaştırılmıştır.

  Görüş ve önerileriniz için 7 gün 24 saat internet www.shop90.com adresinden veya 444 46 64 numaralı telefon hattımızdan Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşabilirsiniz.