Shop 90 Ürün Yok, Para İade Edilmiyor!

Mine Gülden Ö. |

16.09.2015 tarihinde sipariş ettiğim Codegen marka taşınabilir şarj cihazı 4 gün kargoya verilmeyince firmanın müşteri hizmetlerini aradım. İlk konuştuğum bayan arefeydi, bayramdı bir dolu saçmaladı. Velhasıl bayramdan sonrayı bekledim, tık yok. Tekrar aradım bu kez telefona çıkan görevli, ürün temin edilemediğinden siparişimin iptal edildiğini belirtti. Hesabımdan bakıyorum tek bir bilgilendirme mesajı yok. Ücretin iade edileceğini de ekledi. Firmaya güvenim kalmadığından sordum, en fazla 5 gün içinde geri iade edilir dedi. 10 gün oldu tık yok. Dün tekrar aradım bu kez çıkan bay, iade talebi oluşturuyorum dedi, hiç konuşturmadı soru sormama bile izin vermedi. Ürün yok, iade de yok.

Etiketler :

Kampanyalı Satış - Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mine Gülden Ö.
  15 Ekim
  18:13

  3110 sipariş numaram hala para geri ödenmedi. bir de yalan yanlış yorum yapıyorsunuz.

 • 14 Ekim
  15:41

  Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına gerekli incelemeler yapılmış olup,konuyla ilgili müşterimizle iletişime geçilmiş ve sorun çözüme ulaştırılmıştır.

  Görüş ve önerileriniz için 7 gün 24 saat internet www.shop90.com adresinden veya 444 46 64 numaralı telefon hattımızdan Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşabilirsiniz.