Shop 90 Siparişim 1 Haftadır Bir Türlü Kargoya Verilemedi.

Figen T. |

Shop 90'dan aldığım "Akel ab-636 Termostatlı Ayaklı Barbekü 2000 W" ürünün ödemesini yapmama rağmen 1 haftadır önce pazartesi: iptal diye mail attılar. Aradım banka ödemesini yaptım niye iptal ediyorsunuz diye. Bir kontrol edelim dediler geri döneceğiz. Salı: aramamda iptal edilmedi, işleme alınmış tedarik edildi fatura kesiliyor dediler. Site üzerinden kargo numaranız girilecek takip edebilirsiniz. Çarşamba: hala kargo numarası girilmeyince tekrar telefon açtım.

Bu sefer de kargoya verilmiş fakat takip numaranız sisteme yansımamış dediler. Kargo numarasını öğrenip haber vereceğiz. Perşembe sabah: hani benim kargo numaram dediğimde kargolar sisteme toplu olarak giriyor. Perşembe öğleden sonra: aradığımda depodan çıkış olmuş ama kargolanmamış dediler. Cuma: depodan çıkmış kargolanmamış fatura aşamasında salı günü ancak kargoya verilir. Ürünü gönderecek misiniz göndermeyecek misiniz?

Etiketler :

Kampanyalı Satış - Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 30 Haziran
    14:26

    Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına gerekli incelemeler yapılmış olup,konuyla ilgili müşterimizle iletişime geçilmiş ve sorun çözüme ulaştırılmıştır.

    Görüş ve önerileriniz için 7 gün 24 saat internet www.shop90.com adresinden veya 444 46 64 numaralı telefon hattımızdan Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşabilirsiniz.