Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Sholevess Şikayetçiyim

profile
23 Ocak
1.891

Paranız gidiyor. Site alışveriş yapmanız halinde kapıda ödeme seçmeyin diye fahiş fiyat uygulayıp sizi ibana yönlendiriyor ve parayı aldıktan sonra bir daha asla iletişim kurmuyorlar sizi de hangi kanaldan aldıysanız hemen siliyorlar. Sitelerini bir daha açamıyorsunuz. Siber suçlarla, savcımız, polisimizi ilgilileri göreve çağırıyoruz. Her gün bir çok insan kanıyor ve hala siteleri aktif, rahat rahat kasa dolduruyorlar.

Benzer Şikayetler

Sholevess Siparişimi Göndermedi

profile
18 Şubat
12

Sholevess Instagram sayfasından ücretini ödediğim halde verdiğim sipariş ayakkabılar hakkında asla hakkında bilgi alamıyorum. Numaraya ulaşamıyorum hesap kapandı. Bu art niyetlileri her yere şikayet edeceğim IBAN sahibi m*** a***. No :0536 010 ****.

Sholevess Ayakkabı Adı Altında Mağdur Etmek İçin İletişim Kuruyorlar

profile
17 Şubat
77

Sholevess adı altında Instagram'dan hesap açan Karaman şehir merkezinde yerleri olduğunu beyan eden görseller paylaşarak kampanya adı altında 0536 010 5**numarası ile iletişime geçip yanıltıyorlar. Şahsen ben mağdur olmuş bulunuyorum elimde delil olarak yazışmaları var ihbar ediyorum lütfen bu kişil...

Sholevess Ayakkabı Adı Altında Mağdur Etmek İçin İletişim Kuruyorlar
Sholevess Ayakkabı Adı Altında Mağdur Etmek İçin İletişim Kuruyorlar
1 Destek

Sholevess Ayakkabı 300 TL

profile
16 Şubat
106

Ayakkabı seçtim yolladım sonra parayı da hesabına attım adres yazmayı unutmuşum onlarda istemedi sonra ben adresi yazdım Instagram'dan engellemişler mesaj attım paramı 4 iş günü iade edin dedim cevap vermediler. 300 TL ile m*** hesabına gönderdim.

Sholevess Ayakkabı 300 TL
Sholevess Ayakkabı 300 TL
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Sıla

Geri dönüş oldu mu

Nur

Asla geri dönüş olmuyor. Zaten alışverişin hemen ardından tüm yazılanları siliyor. Takipten çıkıyor, telefonlar size kapalı moduna alınıyor asla ulaşamıyorsunuz.

Gözde

CİMER'e yazdınız mı acaba bu durumu. Bende az önce denk geldim siteye hala bir sürü satışı var

Nur

Her yere yazdım, hiçbir sonuç yok 😏 Göz göre göre dol. Operasyonu yapılıyor ülkede çok teşekkür yazık.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz