Shoeesbox (Instagram) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Haluk sonuçtan hiç memnun değil

Shoeesbox (Instagram)  Sözde Ayakkabıcı

3
Haluk
Haluk 08 Şubat 10:09

Instagram hesaplarından bir ayakkabı sipariş ettim ve WhatsApp'tan görüşme yaparak parayı gönderip dekont paylaşmamı istediler lakin sonrasında ne kargo kodu var ne de cevap veren.

Benzer Şikayetler

profile
796
05 Ekim 2022

Shoessworllds (Instagram) Yanıltıyor

Shoessworld adlı Instagram sayfasından 600 TL lik ayakkabı aldım, fakat ayakkabıları göndermediler. Aynı adresten başka arkadaşım da almış onlara da göndermemişler. Resmen yanıltıldık ben savcılığa suç duyurusunda bulundum havale ettiğim dekontu da paylaştım. Allah böylelerine zeval vermesin. Şu an ...

profile
108
04 Ekim 2022

Shoeesbox (Instagram) Ürün Göndermiyor!

Shoeesbox (Instagram) ürün göndermemesi, art niyetlilik! Parayı alıp ürünü göndermediler. Şu an takipteler zaten. Parayı unuttum para gitti ama şikayet devam edecek. Umarım bir yol bulunur.

  • profile
1 Destekçi
profile
804
01 Ekim 2022

Shoessworllds (Instagram) Satış Mağduriyeti

Instagram üzerinden ayakkabı satışı yapan Shoessworllds mağazadan ayakkabı siparişi verdim. EFT ile ödemesini yaptım fakat ne ayakkabı geldi ne de firmaya ulaşabiliyorum. Maalesef halen Instagram'da aktifler ve reklamları dönüyor.

Shoessworllds (Instagram) Satış Mağduriyeti
profile
794
29 Eylül 2022

Shoessworllds (Instagram) Siparişimi Göndermedi

Shoessworllds adlı Instagram sitesinden ayakkabı siparişi verdim günlerce siparişimin kargolandığını söylediler fakat ne kargo şirketinde kayıt var ne takip var ne de ürün geldi hala kendilerini depodan satış yapıyoruz diye tanıtan site satış yapmaya çalışıyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .