Shoeday Butik ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Shoeday Butik Ayakkabı Kalitesiz Mağdurum

135
Şerife
Şerife 23 Mart 12:57
Shoeday Butik Ayakkabı Kalitesiz Mağdurum
Shoeday Butik Ayakkabı Kalitesiz Mağdurum

Shoeday butikten iki tane ayakkabı aldım bir hafta demeden soyulmaya başladı bunun karşılanmasını istiyorum bu duruma dava açmak istiyorum ayakkabı kalitesi çok kötü geri dönüş bille yapmadılar yazdım beni engellediler lütfen talebimi arz alın.

Benzer Şikayetler

profile
97
1 hafta önce

Shoeday Butik Kesinlikle Güven Vermiyor

Siparişim alındı 2-5 iş günü teslim edilecek ve size mesaj yolu ile bildirilecek dendi ve onaylandı. 7 gün sonra sordum siparişimi siparişiniz görünmüyor dendi. Konuşma geçmişimizi attım bizde yok dendi. Hem gün mağduriyetim, hem de üslup sorununa maruz kaldım.

profile
121
2 hafta önce

Shoeday Butik Yanlış 2 Ayakkabı

videoplayer-icon

2 farklı ayakkabı göndermişler. Bildirdim durumu ve şaka yapar gibi sanki ilkinde dürüst davranmışlar gibi yanlış 2 ayakkabı gönderdikleri yetmezmiş gibi onu gönderin biz size yeni ürün yollayalım diyorlar ben size nasıl güveneceğim pardon. 300 lira için yapılan cidden çok ayıp.

profile
152
2 hafta önce

Shoeday Butik Güvensizlik Ve İletişimsizlik

Ürünü 2 hafta önce aldım, herhangi bir bilgi aktarımı veya kargo bilgisi gelmedi. Dönüş yapılmıyor ve güvensizlik yarattıklarının farkında değiller. Arkadaşlarla konuştuğumda, sanırım stok yok ama bunun bilgisini bile vermiyorlar. Gerçekten bu şikayet metnini yazmamak için çok iletişim kurmaya çalış...

profile
273
3 hafta önce

Shoeday Butik Bir Türlü Gelemeyen Kargo Ve Yanlış Ürün.

Siparişimin üzerinden tam 1,5 hafta sonra kargo SMS i geldi ve ürünler elime 2 hafta sonunda ulaştı. Nihayet geldi diye düşünürken yanlış ürün gönderdiklerini gördüm. Maalesef aşırı sorumsuz bir firma. Whatsapp'daki arkadaşın kendinden haberi yok, adam akıllı ilgilenen yok. Böyle insanlara para kaza...

profile
356
3 hafta önce

Shoeday Butik Ayakkabım 13 Gündür Gelmiyor

İnternet üzerinden sipariş verdiğim shoeday butik isimli ayakkabı mağazası sipariş numarası:#4804 olan ayakkabımı 13 gündür göndermiyor. Mesajlarıma 2 kere dönüş yaptılar şu an dönüş yapmıyorlar. Müşteriyle hiç ilgili değiller. Siparişimin derhal gelmesini mağduriyetle istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .