Toplam çözüm sayısı
..
Shima Clinical ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Yeni karşılaştırma
ile

Shima Clinical Genital Bölge Lazeri Fiyasko

2098görüntüleme
Uğur
Uğur 08 Haziran 2019 17:10

8 seans genital bölge lazere düzenli olarak her ay girdiğim halde neredeyse hiçbir şey fark etmedi. Tüylerimde sadece yüzde 20 azalma oldu. Kesinlikle memnun kalmadım. 2 seansım daha var fakat gitmeyeceğim. Hem zaman hem maddi kayıp.

5 Yorum

Shima
Shima10 Haziran 2019 10:54
 

Hanımefendi takma isim ile değil, gerçek isim soyisim yazarsanız dosyanız incelenebilir, fakat hiçbir koşulda her ay lazer yapmadığımızı belirtirim. Ayda bir hiç kimseyi lazer epilasyonuna almıyoruz, ayda bir ancak analiz yapılabilir, buna göre de randevu yazılabilir, 2 seansınız kaldığına göre 6 seans girmiş olmalısınız. Bu yorumunuzun gerçekliğinin doğrulanması için, isim ve kayıt olduğunuz tarihi belirtmeniz gerekmekte, aksi halde haksız yorum ile firmayı karalamaktan hukuki haklarımızı kullanacağız.

Uğur
Uğur24 Temmuz 2019 19:13
 

İstediğiniz gibi hukuksal yola başvurabilirsiniz. İsmim Uğur Kaygusuz ayrıca bayanım. Dosyamı da istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Durumu toparlayacağınıza daha da kabalaşıyorsunuz pes doğrusu!

Uğur
Uğur24 Temmuz 2019 19:17
 

Şunu da ekleyeyim ayda bir girdiğimi ben biliyorum. Böyle basit bir şey için yalan söyleyecek değilim. Seansların peşine de düşecek değilim. Siz bana 2 seans da hediye etmiştiniz. Gelmemeyi ben tercih ediyorum çünkü gerçekten bir işe yaramadı. Bu platformda paylaşmamın sebebi de insanlar sıkıntı çekmesin. Gerçekten sonuç almadım.

Merve
Merve09 Temmuz 2019 08:15
 

Profil açan kişi erkek ama genital bölge lazeri yaptırmış. Fake hesap açacaksanız bari kadın ismiyle ve kadın profiliyle açsaydınız. Çok komiksiniz. Ben de oraya gittim lazer epilasyona çok da memnun kaldım

Uğur
Uğur24 Temmuz 2019 19:11
 

Siz memnun kaldıysanız ne mutlu size. Benim memnuniyetsizliğimi siz nereden bilebilirsiniz. Fikirlerinize ihtiyaç duyarsam size sorarım.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile