Shell'den Hediye Puanı Yüklenmedi.

Bülent Kemal Y. |

YKM'den yapılan alışveriş sonrası kampanya ile Shell'den 30 TL akaryakıt puanı kazandım. Puanın kartıma yüklenmesi için mesaj attım fakat o sırada kartımın değiştirilmesi gerekti. Müşteri hizmetlerini aradım hediye puanın yeni kartıma yüklendiğini kullanabileceğimi belirttiler. Akaryakıt almaya gittiğimde puanın yüklenmediğini öğrendim.

Tekrar müşteri hizmetlerini aradım puanınız yüklendi kullanabilirsiniz dediler. Yakıt almak için gittiğimde yine yetersiz bakiye uyarı geldi. Üçüncü kez internet sayfasından konuyu yazdım tekrar kullanabileceğimi belirttiler ama yine kullanamadım. Kampanya bittikten sonra da şaka gibi süresinde kullanmadığınız için puanınız silinmiştir şeklinde mail yolladılar.

Etiketler :

Puan - Üye Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Kemal Y.
  10 Ocak
  11:10

  Şikayetim ile ilgili müşteri temsilcisi aramış ve 30 liranın kartıma yüklendiğini belirtmiştir fakat istasyonda yine yetersiz bakiye uyarısı çıkmıştır. Bundan sonra kimse beni Shell istasyonlarına sokamaz.

 • 31 Aralık
  15:53

  Sayın İlgili,

  Bize müşterimizin sorununu ileterek çözmemize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Müşterimizle görüşülerek konu hakkında kendisine bilgi verilmiştir.

  Göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri Birimi
  Shell & Turcas Petrol A.Ş.
  0 800 261 21 20
  0 212 444 20 20