02 Eylül 2013

Shell'den Aldığım Yakıttan Sonra Aracım Arızalandı!

Shell Ankara Beşevler istasyonundan alınan mazotla doldurduğum depoyla Ankara'dan Kahramanmaraş'a doğru yola çıktım. 100 KM sonra aracım teklemeye başladı ve yolun yarısına gelmeden aracım ilerlemez oldu ve çekiciyle Kahramanmaraş'a gitti.

Aracın yakıt pompası ve enjektörleri söküldüğünde depodaki yakıtın enjektöre zarar verdiği söylendi ve depodan numune alınarak çıkan yakıtı başka bir euro dizel ile karşılaştırdığımızda hem renk hemde kokusunda anormal ve itici bir durum olduğunu gördük.

Aynı sorunu dün Şanlıurfa Shell istasyonundan aldığım yakıtta yaşadım. Shell neden bozuk mazot satıyor? Neden sorumluluk kabul etmiyor?

H.mustafa 267 Okunma

Cevaplar

  • Shell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Bize müşterimizin sorununu ileterek çözmemize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Müşterimizle görüşülerek konu hakkında kendisine bilgi verilmiştir. Göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri Birimi Shell & Turcas Petrol A.Ş. 0 800 211 01 06 0 212 444 1 504

  • H.mustafa04 Eylül 2013

    Nihayet dün aksam gittiğim Petrol Ofisinde depodaki yakıt boşaltıldı, yeni koyulan mazotla yolumuzda devam ettik. Petrol ofisine gitmeden önce uğrayıp yardım istediğim Shell istasyonu yardım için kılını bile kıpırdatmadı. Tebrik ediyorum onları burdan. Artık kesinlikle Shell yok...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön