31 Aralık 2014

Shell'den Hediye Puanı Yüklenmedi

YKM'den yapılan alışveriş sonrası kampanya ile Shell'den 30 TL akaryakıt puanı kazandım. Puanın kartıma yüklenmesi için mesaj attım fakat o sırada kartımın değiştirilmesi gerekti. Müşteri hizmetlerini aradım hediye puanın yeni kartıma yüklendiğini kullanabileceğimi belirttiler. Akaryakıt almaya gittiğimde puanın yüklenmediğini öğrendim.

Tekrar müşteri hizmetlerini aradım puanınız yüklendi kullanabilirsiniz dediler. Yakıt almak için gittiğimde yine yetersiz bakiye uyarı geldi. Üçüncü kez internet sayfasından konuyu yazdım tekrar kullanabileceğimi belirttiler ama yine kullanamadım. Kampanya bittikten sonra da şaka gibi süresinde kullanmadığınız için puanınız silinmiştir şeklinde mail yolladılar.

Bülent 1.810 Okunma

Cevaplar

  • Bülent10 Ocak 2015

    Şikayetim ile ilgili müşteri temsilcisi aramış ve 30 liranın kartıma yüklendiğini belirtmiştir fakat istasyonda yine yetersiz bakiye uyarısı çıkmıştır. Bundan sonra kimse beni Shell istasyonlarına sokamaz.

  • Shell Temsilcisi31 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Bize müşterimizin sorununu ileterek çözmemize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Müşterimizle görüşülerek konu hakkında kendisine bilgi verilmiştir. Göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri Birimi Shell & Turcas Petrol A.Ş. 0 800 261 21 20 0 212 444 20 20

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön