24 Temmuz 2017

Shell Yolda Kaldım Ama Yardımcı Olmuyorlar!

Bugün işe giderken motorumun benzini Bilkent/ Ankara Shell istasyonunun karşı yolunda bitti. Beni çok rahat görebilecekleri bir yerdeydim. Biraz ittikten az sonra bir arkadaşım geldi ve ona benzin bidonunu verip "20 TL'lik benzin alır mısın beni göster de yanlış anlaşılmasın" dedim. Arkadaşım gitti ve veremediklerini söyledi. Ben de zaten uzun bir mesafe motoru iteklemişim yorulmuşum. İte ite kendim gittim. Motorum görünüyor ama yok vermediler. T.C. Kimlik Numaram ile almak istedim yok vermediler. Neymiş kaymakamdan ilçe emniyetten yazı almışlar. Böyle bir yazı varsa bu yazı gözünüzün önünde benzin koyanlar için değil alıp gidenler için. Orada ben işe geç kalmışım insanlık edip benzin vermek ne kadar zor olabilir. Hayır ne olacak istasyonu mu kapatacaklar? Yazıklar olsun sizin gibi şirkete. Bir daha benzinim bitip çok zor durumda kalmadığım sürece sittin sene uğramam. Bir içecek daha almam.

Emre 592 Okunma

Cevaplar

  • Emre25 Temmuz 2017

    Öncelikle geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Mailiniz aldım ve dikkatimi çeken bir konu var. Zorunlu haller dışında verilmemesi ile alakalı bir cümle var. Bu zorunlu haller neyi kapsıyor da benim ilk yazımda bahsettiğim zorunlu durum, zorunlu hallerin içinde yer almıyor? Hemen karşı yolunda zor durumda kalmışım ve beni görmelerine rağmen vermemeleri zorunlu bir hal içinde olmamamdan mı kaynaklı?

  • Shell Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Değerli Misafirimiz; Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 1 504 - [email protected] - www.shell.com.tr Müşteri öneri/şikayet formu Saygılarımızla; Shell&Turcas Petrol A.Ş. Akaryakıt Müşteri Operasyonları Takımı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön