01 Ekim 2018
Yorum Yap
#10969567

Shell Pompa Elemanının Kimliğimi İstemesi!

Bugün (01.10.2018) saat 7:35 civarında Samsun Yolu üzerindeki, Mavi Göl'ün paralelindeki şubenizden benzin aldım ve sizin şubelerinizde de ödeme aracı olarak kullanılan kredi kartı ile ödeme yapmak için kasaya gittim. kasiyeriniz yaklaşık 10-15 dakika uğraştı ancak Network bağlantı hatası yüzünden para çekilemedi. Üzerimde de nakit bulunmaması ve işe geç kalıyor olmam sebebi ile, sorunu bir an evvel halletmemiz gerektiğini söyledim. Kasiyer beni pompa elemanına yönlendirerek sorunu onun ile çözmen lazım benlik bir şey yok dedi. Pompa elemanına durumu izah ettikten sonra, "yarın sabah yine buradan geçerken ödemesini yapayım" diye teklif ettim.


Çünkü sorunun benim ile hiçbir ilgisi yoktu ve ben işime geç kalıyordum. Pompa elemanı nasıl bırakayım ben hesap vermek zorundayım dedi. Ben de ben ne yapayım şu an diye sordum. Çünkü işime geç kalıyordum ve sorunun bir an evvel hallolması gerekiyordu. Pompa elemanı seni böyle bırakamam kimliğini ver dedi. Bir akaryakıt firması olarak, sizin müşteriyle iç içe olan, en aktif temsilciniz, benden kimliğimi istedi, bir polis gibi ve ben de işime daha fazla geç kalmamak için kimliğimi verdim.


Bir vatandaştan kimliğini isteyemezsiniz. Hele ki böyle bir durumda, direkt olarak sizden kaynaklı bir sorun neticesinde alınamayan ödeme yüzünden, müşteriye art niyetli muamelesi yaparak kimliğini istemek tam anlamıyla kurumsallıktan uzak hatta alışveriş adabından uzak olmakta. Bu yaşanılan terbiyesizliği ve hayal kırıklığını nasıl telafi edeceğiniz merak ediyorum.

Can Can 615 Okunma

Cevaplar

  • Can'ın Teşekkür Mesajı08 Ekim 2018

    Merkez ofisinizden Okan Bey ile yaptığımız görüşme sonucunda, konu ile ilgili yapacakları değerlendirmeleri benimle paylaşarak göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

  • Can08 Ekim 2018

    Merkez ofisinizden Okan Bey ile yaptığımız görüşme sonucunda, konu ile ilgili yapacakları değerlendirmeleri benimle paylaşarak göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

  • Shell Temsilcisi05 Ekim 2018

    Değerli Misafirimiz; Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 1 504 - [email protected] - www.shell.com.tr Müşteri öneri/şikayet formu Saygılarımızla; Shell&Turcas Petrol A.Ş. Akaryakıt Müşteri Operasyonları Takımı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler