20 Mart 2013 #1695210

Shell KGS Bakiyesini İade Etmiyor!

Birçok kişi yazmış,şikayette bulunmuş ama değişen bir şey yok. KGS kartını satarken ve dolum yaparken iyi ama ,kalan bakiyeyi iade etmeye gelince topu başkasına atmaya çalışıyor.Bu nasıl bir ticaret? binlerce insanın 3-5 tl sine mi kaldınız.İstasyonlarınız belirlenen süre içerisinde ödeme yapmadılar türlü türlü bahanelerle.şimdi de Halk bankasına gidin ordan alın diyorsunuz.


4 TL için işinizi bırakacaksınız bankaya gidip bekleyeceksiniz.Sizin şirketinizde bu bakiyeleri puana dönüştürüp kullanıcılarınıza istasyonlarımızda harcayabilirsiniz diye düşünebilecek bir aklı selim yönetici yok mudur?

Kazim 62 Okunma

Cevaplar

  • Kazim21 Mart 2013

    Aradılar ,geçerlilik süresi içerinde kullansaydınız,istasyonlardan iade yaptık alsaydınız,halkbank parayı ödüyor oradan alabilirsiniz diye , hazır metni okudu kibar bir arkadaş. 1) kullanım süresi bitecek diye durdurduk yerden köprüden mi geçecez, otoyola çıkıp boş boş gezecekmiyiz. 2)kaç tane istasyona sorduysam ödeme yapmıyoruz/cihazımız uygun değil,biz ödemiyoruz bankadan alıyorsunuz deyip savdılar. 3)ürünü siz sattınız,halk bankası değil. 4) müşteri hizmetlerinin görevi müşterinin sorununu çözmektir,hikaye anlatmak değil. Bal gibide oradaki bakiyeleri görüyorsunuz ve isteseniz banka ile anlaşıp bakiyelerin toplamını kendinize transfer edip ,müşterilerinize iade/puan olarak yükleyebilirsiniz. tamamen kötü niyetli bir uygulamasıdır bu shellin binlerce küçük meblağın üzerine yatmaktır. mahalle bakkalı kadar olamamış bir müşteri hizmetleri yönetiminiz var.

  • Shell Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın İlgili; Müşterimiz ile görüşülerek konu hakkında bilgi verildi. Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlar, Müşteri Hizmetleri 0 800 261 21 20 0212 444 20 20

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön