05 Ekim 2016

Shell Kağıthane Cendere Şubesi 7 Gündür Bilgi Verecek!

Senelerdir kalitesinden dolayı ben ve eşimin şirket araçları Shell'i tercih ederiz. Ancak Kağıthane Cendere yolundaki şube profesyonellikten çok uzak olarak yönetilmektedir.
Önce müşteriye nasıl davranılır eğitimi ile başlanıp nasıl profesyonel olunur eğitimi ile devam edilmelidir. İstasyon müdürü B*** bey kayıtlara bakıp yanlış ödeme alınıp alınmadığını kontrol edip geri dönüş sağlaması gerektiğinin bildirilmesinin üzerinden tam 7 gün geçmiş olup halen geri dönüş sağlanmamıştır!


Benden 1 dk önce aynı pompadan farklı bir araç 199,91 TL ödeme yaparak ayrılmış benden de kuruşu kuruşuna aynı para alınmıştır bu konuyu da ben farkında olamayacağım için kasa personeli bir yanlışlık olabileceğini bildirmiştir! Hala kayıtlar kontrol edilip tarafıma bilgi verilmemiştir!

Ebru 512 Okunma

Cevaplar

  • Shell Temsilcisi05 Ekim 2016

    Değerli Misafirimiz; Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 1 504 - [email protected] - www.shell.com.tr Müşteri öneri/şikayet formu Saygılarımızla; Shell&Turcas Petrol A.Ş. Akaryakıt Müşteri Operasyonları Takımı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön