29 Ocak 2014

Shell Zam Gelmesinden Dolayı Yakıt Satışı Yapmadı

31.12.2013 tarihinde saat 23.30 sıralarında yakıt almak için Millet Caddesi Fatih İstanbul Site ID: 1004**** olan istasyona gittiğimde pompa sistemlerinin arızalı olduğunu ve yakıt veremeyecekleri belirttiler. Özellikle zamdan dolayı yaptıklarını beyan etmeme rağmen böyle birşey olmadığını ilettiler.

Yakıt almam gerekliliği bulunduğu için Merkezefendi Zeytinburnu İstanbul Site ID 10054997 olan istasyondan yakıtımı satın aldım. Yakıtımı alıp geri dönerken özellikle istasyonun önünde bekledim ve sonuç tahmin ettiğim gibi oldu. Saat 00.00 geçtikten sonra benzin istasyonu yakıt satışına başladı.

Olgan 222 Okunma

Cevaplar

  • Olgan 06 Şubat 2014

    Müşteri hizmetlerinden şikayetime binaen arandım. Temsilcinizin cevapları sizin gibi büyük ve kurumsal olduğunu düşündüğüm (maalesef yanılmışısın) bir firmaya yakıştıramadım. Verilen cevap(bayi yetkilimiz ile görüştüm kesinlikle böyle bir şey olmadığı ilettiler) bu olmamalıydı. Bu cevabı veren kişiyi veya kurumu kesinlikle tanımam. Ben bir birey olarak yanlış olduğunu düşündüğüm bir konuda sizleri bilgilendirdim. Yine verilen cevapların arasında olmazsa siz bayi yetkilimiz ile görüşebilirsiniz. Ne münasebet ben o bayi olduğu için yakıtımı oradan almıyorum ben Shell olduğu için yakıtımı oradan alıyorum. Ben her daim muhatabım siz olmalıydınız. Sonuç olarak benim gözümde koskoca markaya yazık edilmiş oldu el birliği ile (Bayi yaptığı ile sizlerde yapamadığınız ile) Saygılarımla,

  • Olgan 06 Şubat 2014

    Shell Firma yetkilileri bahsettiğim problem ile ilgili hiç bir şekilde tatmin edici bir cevap vermediler. Olmamıştır, dememiştir, yapmamıştır, yaklaşımı ile müşteri memnuniyeti olmaz. İncelemek araştırmak gerekir.

  • Shell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuzu ileterek bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz Shell veri tabanında kayıt altına alınmış olup en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri Birimi Shell & Turcas Petrol A.Ş. 0 800 211 01 06 0 212 444 1 504

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön