25 Mayıs 2013

Shell Smart Club Üyeliği!

Bir ay önce yakıtımı Shell'den almaya karar verdim ve Smart Club üyesi de olmak için başvurdum kampanyalardan yararlanabilmek için. Fakat 1 aydır bir türlü ne internet üzerinden ne de müşteri temsilcisi aracılığıyla üyelik işlemini başarıyla sonuçlandıramadım. Ayrıca sesli yanıt sistemi bana "Üye olarak telefon ve diğer bilgilerinizi Shell'in 3. firmalarla paylaşabileceğini onay ve izin vermiş oluyorsunuz" deyince iptal onay vermedim. Bu bir haksızlık değil midir. Şirketler kullanıcı mail telefon vs bilgilerini satarak gereksiz mesaj vs almamıza neden oluyor, istemememize rağmen.

Murat 198 Okunma

Cevaplar

  • Murat 30 Mayıs 2013

    Bilgilerimin paylaşılması için onay vermek zorunda olmadığımı açıkladılar. Ben de hem üyeliğimi gerçekleştirdim hem de içim rahat etti. Teşekkürler :)

  • Shell Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın İlgili; Müşterimiz ilgili telefon numarasından gün içerisinde aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamıyor maili, e-mail yoluyla gönderilmiştir. Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlar, Müşteri Hizmetleri 0 800 261 21 20 0212 444 20 20

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön